INVESTICE

SLUŽBY
atera logo.png

Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti financí od založení firmy až po její likvidaci. Aterra group, a.s. disponuje rozsáhlým týmem přibližně 50 spolupracovníků, kteří jsou připraveni poskytnout klientům maximální podporu.

 

NO.jpg

NO 77 s.r.o. je personální agentura, která disponuje nejširší možnou licencí. Poskytuje služby v oblasti recruitmentu, tak i 

přidělování zaměstnanců, a to zvláště kvalifikovaných odborníků.

 

Společnost KJV office service, s.r.o. poskytuje zaneprázdněným klientům služby od zajištění sídla společnosti, až po jeho správu. 

 

VÝROBA A TECHNOLOGIE

Remet technik, s.r.o. působí na trhu od roku 2008, kdy navázala na činnost Ing. Petra Vyskočila podnikajícího pod značkou REMET již od roku 1990. 

V současné době se společnost věnuje malosériové kovovýrobě, a to jak zakázkové, tak vlastím produktům. V posledních třech letech dále úspěšně rozvíjí aktivity v oblasti dodávek investičních celků a servisu válečkových tratí a kompresorů.

 

Společnost se zaměřuje na vývoj materiálů radiační ochrany se snahou použitím nových příměsí dosáhnout co nejmenší tloušťky polovrstvy materiálu pro radiační ochranu před neutronovým zářením. Společnost disponuje velmi kvalitním vlastním vývojovým týmem ve spolupráci s odbornými pracovišti Akademie věd ČR.

 

Afonse s.r.o. 

Afonse s.r.o připravuje zastoupení a distribuci materiálu Avonite v ČR.

V současné době probíhají intenzivní jednání o oficiálním vstupu materiálu na český trh. 

 

Začátkem roku 2018 došlo k akvizici tradičního výrobce repelentů a hnojiv. V současné době probíhá příprava nových produktů, celkového rebrandingu společnosti a maximální snaha o udržení stávajícího programu.

 

Společnost GardeniX započala své působení v roce 2017 jako sdružení podnikatelů zabývající se vývojem výrobou hnojiv a medií pro kultivaci rostlinných buněk. Všechny naše produkty vychází z nejmodernějších vědeckých poznatků a postupů, kterých se sami v rámci akademických sfér účastníme.

 

SCT_SYMBOL.png

Smart Consturct Technologies s.r.o. se zaměřuje na ekologická, ekonomicky úsporná a přitom výrazně efektivní řešení pro stavebnictví. Společnost do České republiky přiváží technologie ověřené ze zátěžových provozů v zahraničí a poskytuje k nim odborný servis v českém jazyce. 

 

IT A MARKETING
ABSOLOOK_logo_claim_CS.png

Absolook promotion s.r.o. je marketingová agentura zajišťující servis ve všech oblastech. Služby agentury jsou využívány nejen společnostmi ve skupině, ale i třetími stranami. 

 

atera logo.png

Aterra IT se zabývá řešením informačních systémů. Společnost se zvláště zaměřuje na servis a implementaci softwaru Helios.

 

ABSOLOOK_logo_claim_CS.png

Absolook s.r.o. je společnost specializovaná na marketingové a reklamní služby. V současné době se zabývá vývojem IT nástrojů a vyvíjí vlastní rozsáhlý multifaktorový marketingový software „Markomat“ s vysokým stupněm automatizace procesů v oblasti marketingu a marketingové komunikace. Markomat bude predikovat a vyhodnocovat data marketingových kampaní (business inteligence), plánovat marketingové a komunikační aktivity a bude schopen pracovat s rozsáhlými daty (Big data). Software bude napojen na CRM systém, který byl vyvinut společností Absolook jako základní platforma komplexního multifaktorového systému.

NEMOVITOSTI

XEG.png

Naši lidé stáli u zrodu investičního fondu XEG Prime Real Estate Fund Ltd., který je licencovaný na Kypru. V současné době spolupracujeme na vstupu XEG na realitní trh v České republice. 

 

OSTATNÍ PROJEKTY

GG Omega s.r.o. - společnost připravuje provozní areál v Českém Dubu

GG LEX s.r.o. - společnost připravuje vybudování malé vodní elektrárny v Brandýse nad Labem

DETRANGE stock a.s., ITOLAN s.r.o., YOLANDA PROPERTY s.r.o. - nákup a prodej pohledávek

A spoustu dalších pro zatím nezveřejněných projektů.

Pokud se naskytne nová příležitost, snažíme se ji chopit pomocí všech našich dceřiných společností. 

 

© 2019 Greativity group, se